601 950 841 / 22 615 52 40 kontakt@tropemjakosci.pl

II Konferencja warsztatowa z cyklu Tropem Jakości – „Przez Dialog ku Jakości”, która miała miejsce pod koniec kwietnia była w pełnym tego słowa znaczeniu warsztatami. Pierwszego dnia w tym niezwykle klimatycznym miejscu jakim jest ApartHotel w Starej Przędzalni powitał nas opowieścią o historii powstania tego miejsca właściciel Piotr Błażejewski.

Następnie grupa uczestników skierowała się na zajęcia gdzie Andrzej J. Blikle wraz z Jacem Jakubowskim z Grupy TROP poprowadzili inspirujące warsztaty poświęcone poszukiwaniu nowej jakości w biznesie i nowego podejścia do przywództwa opartego na dialogu.

Każdy z uczestników otrzymał egzemplarz książki Andrzeja J. Bliklego „Doktryna jakości – rzecz o skutecznym zarządzaniu” z autografem i dedykacją autora.

Grupę warsztatową stanowili liderzy, menadżerowie, właściciele i współwłaściciele firm. Na sali szkoleniowej znalazły się też osoby, które w swoich firmach wdrażają TQM w wersji Doktryny Jakości, co zaowocowało szczególnie cenną wymianą doświadczeń.

Nasi wykładowcy Andrzej Blikle i Jac Jakubowski przeplatali mini wykłady dyskusjami w grupach, omawianiem case study i ogólna dyskusją.

Czuliśmy się w swoim towarzystwie bezpiecznie i twórczo. Z ciekawością słuchaliśmy siebie. To był inspirujący czas.

We love TQM.

Pozdrawiam,
Ela Nałęcz,
Opiekun projektu Tropem Jakości – Konferencja